T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Ankara Atatürk Lisesi

Etiket Sonuçları: Ankara Atatürk Lisesi

Ock

Değerli öğretmenlerimiz, velilerimiz ve kıymetli öğrencilerim; 

Kadim tarihi ile ülkemiz eğitiminde önemli bir çınar olan ve nesillerimizin yetişmesinde büyük katkılar sunan  başkentimizin en iddialı ve en etkili lisesi Tarihî  Atatürk Lisemizde birinci dönem sonuna ulaştık. 

Ock

Hazırlık D sınıfı öğrencilerimiz sınıf reber öğretmenleri Ö. ATMACA rehberliğinde hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladıkları Kuş Evlerini sergilediler.

Başarılı çalışmalarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenimizi kutlarız.

Ock

10. sınıf öğrencilerimiz ve rehber öğretmenimiz S. DOĞAN ÖZCAN´dan kurulan Okul Tanıtım Ekibimiz, misafir ettikleri Şahin Ortaokul öğrencilerine okulumuz hakkında bilgi verdiler.

Çalışmalarından ötürü öğrencilerimizi ve rehber öğretmenimize teşekkür ederiz.

Ock

11- B sınıfı öğrencilerimiz Edebiyat öğretmenleri N. SÖNMEZER eşliğinde LÖSEV köyünü ziyaret ettiler..

Ock

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Hazırlık B sınıfı öğrencilerimiz, sınıf öğretmenleri A. Baykal ile birlikte 75.Yıl Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi´ni ziyaret ettiler. 

Ara

Ara

İçerisinde internet hizmeti olan, dijital kitap içerikleri ile ( e-kitap, z-kitap ) zenginleştirilmiş, öğrenciye dilediği zaman destek veren Z-Kütüphane (zenginleştirilmiş kütüphane) okulumuzda hizmete girdi.

Ara

EBA Radyo Stüdyosunda Müzik Öğretmenimiz Murat GÜMÜŞ yönetiminde"Okul Zilleri" projesi hayat buluyor.

Ara

BÜYÜK BAŞARI --- Ankara Atatürk Lisesi´nin adı artık Avrupa´da da duyulacak.. 

Ara

12-E sınıfı öğrencimiz Kaan MAHMUT ilk kişisel sergisini açtı.

Tebrik ederiz.

Ara

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi işbirliği ile yürütülen ´İklim Değişikliği Konusunda Farkındalık Geliştirme Projesi´ kapsamında liseler arasında düzenlenen kısa film yarışmasında, eseri Türkiye Birincisi olan öğrencimiz Ahmet Alp ARSLANOĞLU, üniversite tarafından düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Kendisini bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Eyl

Eyl

Mrt

TÜBİTAK 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Ankara Bölge Yarışması´nda öğrencilerimiz Atalay KUTLAY ve Nur Eylül ÖNCEL ´Kodlama Alanı Birincisi´ oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Mrt

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Bulgaristan´da düzenlenen Avrupa Yıldızlar Eskrim Şampiyonası´nda altın madalya kazanarak, tarihi bir başarı elde eden 10-B sınıfı öğrencimiz Milli Eskrimci İbrahim Ahmed ACAR´a tebrik telgrafı gönderdi.