T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Ankara Atatürk Lisesi

Hazırlık Sınıfları Uyum Haftası Ders Programı

 

HAZ A  Haftalık Ders Programı

DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
ÇİN.(2).
SEV.AKD.
İNG10B
MEL.DİL.
İNG10A
ZEY.KAY.
İNG10A
ZEY.KAY.
BEDEN
MUH.AYD.
2. Ders
(09:50 -10:30)
ÇİN.(2).
SEV.AKD.
İNG10B
MEL.DİL.
İNG10A
ZEY.KAY.
İNG10A
ZEY.KAY.
BEDEN
MUH.AYD.
3. Ders
(10:40 -11:20)
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10A
ZEY.KAY.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
T.MAT
AHM.ÖZD.
İNG10B
MEL.DİL.
4. Ders
(11:30 -12:10)
İNG10A
ZEY.KAY.
İNG10A
ZEY.KAY.
İNG10B
MEL.DİL.
T.MAT
AHM.ÖZD.
İNG10B
MEL.DİL.
5. Ders
(12:20 -13:00)
İNG10B
MEL.DİL.
GRS-MÜ
A.N.KIR.
(RES.A.1.)
H TDE
ALİ.KOÇ.
İNG10B
MEL.DİL.
İNG10A
ZEY.KAY.
6. Ders
(13:10 -13:40)
İNG10B
MEL.DİL.
GRS-MÜ
A.N.KIR.
(RES.A.1.)
H TDE
ALİ.KOÇ.
İNG10B
MEL.DİL.
İNG10A
ZEY.KAY.

 

HAZ B  Haftalık Ders Programı

DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
İNG10B
BER.AKD.
İNG10B
BER.AKD.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10B
BER.AKD.
İNG10A
ÖZBOZ
2. Ders
(09:50 -10:30)
İNG10B
BER.AKD.
İNG10B
BER.AKD.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10B
BER.AKD.
İNG10A
ÖZBOZ
3. Ders
(10:40 -11:20)
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10A
ÖZBOZ
H TDE
ALİ.KOÇ.
4. Ders
(11:30 -12:10)
H TDE
ALİ.KOÇ.
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10A
ÖZBOZ
İNG10B
BER.AKD.
5. Ders
(12:20 -13:00)
GRS-MÜ
NES.AKI.
FRNSZC
E.G.P.A.
İNG10B
BER.AKD.
BEDEN
CAV.EYÖ.
T.MAT
YAS.BİL.
6. Ders
(13:10 -13:40)
GRS-MÜ
NES.AKI.
FRNSZC
E.G.P.A.
İNG10B
BER.AKD.
BEDEN
CAV.EYÖ.
T.MAT
YAS.BİL.
 
HAZ C  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
FRNSZC
ÖZL.ÖZÇ.
İNG10B
SER.ÇAL.
BEDEN
ERM.AKK.
İNG10B
SER.ÇAL.
İNG10A
NAZ.YIL.
2. Ders
(09:50 -10:30)
FRNSZC
ÖZL.ÖZÇ.
İNG10B
SER.ÇAL.
İNG10B
SER.ÇAL.
İNG10B
SER.ÇAL.
İNG10A
NAZ.YIL.
3. Ders
(10:40 -11:20)
İNG10A
NAZ.YIL.
İNG10A
NAZ.YIL.
İNG10A
NAZ.YIL.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
T.MAT
BAR.ÖZÇ.
4. Ders
(11:30  12:10)
İNG10A
NAZ.YIL.
İNG10A
NAZ.YIL.
İNG10A
NAZ.YIL.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
T.MAT
BAR.ÖZÇ.
5. Ders
(12:20 -13:00)
İNG10B
SER.ÇAL.
H TDE
E.Y.UĞU.
GRS-MÜ
NE.TO
BEDEN
ERM.AKK.
İNG10B
SER.ÇAL.
6. Ders
(13:10 -13:40)
İNG10B
SER.ÇAL.
H TDE
E.Y.UĞU.
GRS-MÜ
NE.TO
İNG10A
NAZ.YIL.
İNG10B
SER.ÇAL.
 
HAZ D  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
T.MAT
HAR.DOĞ.
İNG10B
E.D.YIL.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10A
SED.TAR.
2. Ders
(09:50 -10:30)
T.MAT
HAR.DOĞ.
İNG10B
E.D.YIL.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10A
SED.TAR.
3. Ders
(10:40  11:20)
İNG10B
E.D.YIL.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10B
E.D.YIL.
İNG10B
E.D.YIL.
GRS-MÜ
REM1
4. Ders
(11:30 -12:10)
H TDE
Z.U.YIK.
İNG10A
SED.TAR.
İNG10B
E.D.YIL.
İNG10B
E.D.YIL.
GRS-MÜ
REM1
5. Ders
(12:20  13:00)
H TDE
Z.U.YIK.
B.İ.T
C ALTUN
BEDEN
NUR.AYD
İSP.(2).
MERYAV
İNG10B
E.D.YIL.
6. Ders
(13:10  13:40)
İNG10A
SED.TAR.
B.İ.T
C ALTUN
BEDEN
NUR.AYD
İSP.(2).
MERYAV
İNG10B
E.D.YIL.
 
HAZ E  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
İNG10A
İKB.KIL.
İNG10B
ESR.KAN.
ALM
MEL.BUL.
İNG10A
İKB.KIL.
İNG10A
İKB.KIL.
2. Ders
(09:50  10:30)
İNG10A
İKB.KIL.
İNG10B
ESR.KAN.
ALM
MEL.BUL.
İNG10A
İKB.KIL.
İNG10A
İKB.KIL.
3. Ders
(10:40 -11:20)
İNG10B
ESR.KAN.
GRS-MÜ
NE.TO
İNG10B
ESR.KAN.
İNG10B
ESR.KAN.
İNG10B
ESR.KAN.
4. Ders
(11:30 -12:10)
İNG10B
ESR.KAN.
GRS-MÜ
NE.TO
İNG10B
ESR.KAN.
İNG10B
ESR.KAN.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
5. Ders
(12:20 -13:00)
T.MAT
OĞU.SAR.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10A
İKB.KIL.
BEDEN
MUH.AYD.
H TDE
DİN.EŞİ.
6. Ders
(13:10  13:40)
T.MAT
OĞU.SAR.
İNG10A
İKB.KIL.
İNG10A
İKB.KIL.
BEDEN
MUH.AYD.
H TDE
DİN.EŞİ.
 
HAZ F  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
ALM
MEL.BUL.
İNG10B
ÖZL.İLE.
İNG10B
ÖZL.İLE.
GRS-MÜ
A.N.KIR.
İNG10A
AYŞ.BAY.
2. Ders
(09:50 -10:30)
ALM
MEL.BUL.
İNG10B
ÖZL.İLE.
İNG10B
ÖZL.İLE.
GRS-MÜ
A.N.KIR.
İNG10A
AYŞ.BAY.
3. Ders
(10:40 -11:20)
İNG10A
AYŞ.BAY.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10A
AYŞ.BAY.
İNG10B
ÖZL.İLE.
İNG10B
ÖZL.İLE.
4. Ders
(11:30  12:10)
İNG10A
AYŞ.BAY.
B.İ.T
G.A.ÇUB.
İNG10A
AYŞ.BAY.
İNG10B
ÖZL.İLE.
T.MAT
YAS.BİL.
5. Ders
(12:20  13:00)
İNG10B
ÖZL.İLE.
İNG10A
AYŞ.BAY.
BEDEN
MUH.AYD.
İNG10A
AYŞ.BAY.
H TDE
E O SER
6. Ders
(13:10 -13:40)
İNG10B
ÖZL.İLE.
İNG10A
AYŞ.BAY.
BEDEN
MUH.AYD.
T.MAT
YAS.BİL.
H TDE
E O SER
 
HAZ G  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00  09:40)
İNG10B
SON.ABU.
İNG10B
SON.ABU.
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10B
SON.ABU.
İNG10A
EME.AYA.
2. Ders
(09:50  10:30)
İNG10B
SON.ABU.
İNG10B
SON.ABU.
İNG10B
SON.ABU.
İNG10B
SON.ABU.
İNG10A
EME.AYA.
3. Ders
(10:40  11:20)
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10A
EME.AYA.
İNG10A
EME.AYA.
İNG10A
EME.AYA.
B.İ.T
C ALTUN
4. Ders
(11:30  12:10)
İNG10A
EME.AYA.
İNG10A
EME.AYA.
İNG10A
EME.AYA.
İNG10A
EME.AYA.
B.İ.T
C ALTUN
5. Ders
(12:20  13:00)
T.MAT
YAS.BİL.
BEDEN
MUR.DEĞ.
ALM
NER.DİK.
H TDE
E O SER
İNG10B
SON.ABU.
6. Ders
(13:10 -13:40)
T.MAT
YAS.BİL.
BEDEN
MUR.DEĞ.
ALM
NER.DİK.
H TDE
E O SER
İNG10B
SON.ABU.
 
HAZ H  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
BEDEN
MUR.DEĞ. / AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
İNG10A
AHM.ÇEL.
2. Ders
(09:50 -10:30)
İNG10B
SED.ÖZD.
İNG10B
SED.ÖZD.
BEDEN
MUR.DEĞ. / AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
İNG10A
AHM.ÇEL.
3. Ders
(10:40 -11:20)
T.MAT
YAS.BİL.
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
4. Ders
(11:30 - 12:10
T.MAT
YAS.BİL.
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
5. Ders
(12:20 -13:00)
B.İ.T
C ALTUN
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
H TDE
SEL.KAR.
RUS.(2).
RSC
6. Ders
(13:10 -13:40)
B.İ.T
C ALTUN
İNG10A
AHM.ÇEL.
İNG10B
SED.ÖZD.
H TDE
SEL.KAR.
RUS.(2).
RSC
 
HAZ K  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00  09:40)
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10B
METYAL
ARP
ÖME.CER.
GRS-MÜ
RES2
2. Ders
(09:50  10:30)
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10B
METYAL
ARP
ÖME.CER.
GRS-MÜ
RES2
3. Ders
(10:40  11:20)
İNG10B
METYAL
B.İ.T
C ALTUN
B.İ.T
C ALTUN
İNG10B
METYAL
İNG10B
METYAL
4. Ders
(11:30  12:10)
İNG10B
METYAL
İNG10B
METYAL
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10B
METYAL
İNG10B
METYAL
5. Ders
(12:20 -13:00)
BEDEN
ERM.AKK.
H TDE
SEL.KAR.
T.MAT
YAS.BİL.
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10A
R.Ö.ATM.
6. Ders
(13:10 -13:40)
BEDEN
ERM.AKK.
H TDE
SEL.KAR.
T.MAT
YAS.BİL.
İNG10A
R.Ö.ATM.
İNG10A
R.Ö.ATM.
 
HAZ L  Haftalık Ders Programı
DERSLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders
(09:00 -09:40)
İNG10B
BİGÜR
İNG10B
BİGÜR
İNG10B
BİGÜR
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10A
MEL.DİL.
2. Ders
(09:50 -10:30)
İNG10B
BİGÜR
İNG10B
BİGÜR
İNG10B
BİGÜR
GRS-MÜ
MUHCLN
İNG10A
MEL.DİL.
3. Ders
(10:40  11:20)
İNG10A
MEL.DİL.
İNG10A
MEL.DİL.
H TDE
Z.U.YIK.
İNG10A
MEL.DİL.
İNG10B
BİGÜR
4. Ders
(11:30 -12:10)
İNG10A
MEL.DİL.
B.İ.T
C ALTUN
H TDE
Z.U.YIK.
İNG10A
MEL.DİL.
İNG10B
BİGÜR
5. Ders
(12:20 -13:00)
İSP.(2).
MERYAV
T.MAT
YAS.BİL.
İNG10A
MEL.DİL.
İNG10B
BİGÜR
BEDEN
NUR.AYD
6. Ders
(13:10  13:40)
İSP.(2).
MERYAV
T.MAT
YAS.BİL.
İNG10A
MEL.DİL.
B.İ.T
C ALTUN
BEDEN
NUR.AYD
 
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 04.09.2018 - Güncelleme: 08.09.2018 20:46 - Görüntülenme: 3678
  Beğen | 19  kişi beğendi