T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Ankara Atatürk Lisesi

Okul Aile Birliği Seçimimizi Gerçekleştirdik

Okul Aile Birliği Yönetmeliği çerçevesinde daha önce duyurusu yapılan Okul Aile Birliği Genel Kurulumuz 8 Ekim 2017 Pazar günü saat 10.30´da okulumuz konferans salonunda veli ve öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleşti. 

Yoğun ilginin gösterildiği toplantıya 308 veli ve öğretmenimiz katıldı. Okul Müdürü Bayram AKYÜZ; Ahmet Hamdi Tanpınar´ın özlü sözünü epigraf yaptığı konuşmasında gayelerinin iyi insan yetiştirmek olduğunu, bunun için iyi eğitim almış ve özverili, tecrübeli bir kadroya sahip olduklarını, üzerlerine düşenin en iyisini yerine getireceklerini ifade etti. Velilerin de destekleri ile ülkenin en iyi eğitim kurumu olacaklarını bu yolda emin adımlarla yürüdüklerini, yükseliş trendini sürdürdüklerini vurguladı.

                Genel kurulda iki liste halinde yapılan seçim yarışında  

                Okul Aile Birliği Yönetim Kurulumuz

                1-Özgür Bakırcı (Başkan)

                2- Ahmet Kayaaslan (Başkan yardımcısı)

                3- Nilgün Geredelioğlu (Sekreter Üye)

                4-Atilla Ulusoy (Muhasip Üye)

                5-Aysu Telsiz (Üye)

 

şeklinde teşekkül etti. Bundan önce okulumuzun daha iyi eğitim imkanları için çaba sarf eden ve tek gayeleri çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları olan, bundan başkaca hiçbir gayeyi hedef edinmeyen, okulumuza emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  Yeni oluşan aile birliğimizin velilerimizin de desteği ile çok büyük başarılara imza atacaklarına olan inancımız tamdır. Kendilerine başarılar dileriz. 

 

10-10-2017

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 10.10.2017 - Güncelleme: 10.10.2017 20:03 - Görüntülenme: 501
  Beğen | 0  kişi beğendi